Restaurant

Hm Commerce Hotel Ankara misafirlerimizin isteklerine yönelik açık büfe ve fast food tarzında hizmet vermektedir. Otelimizin standart haline getirdiği hijyen ve kaliteli sunum anlayışından ödün vermeden devam etmektedir.

Restaurant salonumuz 150 kişilik rahat oturum düzeninde olup yarı açılabilir kısmı ile hizmet verdiğinde 450 kişi oturum kapasitesine sahiptir. Hm Commerce Hotel Ankara'nın Restaurant'ında özel günleriniz ve yemeklerinizde dilediğiniz menüyü konforlu ortamda, size özel sunumlar ile yaşayabilirsiniz.

Patisserie

Hm Commerce Hotel Ankara'nın 12. Katında bulunan Roof Patisserie Açık/Kapalı Salonu ile siz değerli misafirlerimize özel menüsü, eşsiz manzarası ve 80 kişilik oturma düzeni ile hizmet vermektedir.

Roof Katımızda kahvenizi yudumlarken günün yorgunluğunu atabilir, dilerseniz aperatif menümüzden size özel sunumları tercih edebilirsiniz.Sabahın ilk ışıklarında fresh meyve suları ile günün doğuşunu seyredebilir, güne zinde ve enerjik başlayarak iş gününüzü keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kahvaltı sonrasında günlük gazetenizi okurken sabah kahvenizi içmenin keyfine varabilirsiniz.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ ve KORUNMASI POLİTİKASI HAKKINDA